Teknoloji

Vodafone Abonelik İptali Nasıl Olur, Süpernet, Facebook ve Twitter Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Abonelik İptali Nasıl Olur, Süpernet, Facebook ve Twitter Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Başlıklar

Vodafone, diğer cep telefonu operatörlerinde olduğu gibi müşterilerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre farklı tarifeler sunuyor. Bu anlamda cazip tarifelerden ve kampanyalardan faydalanmak için 1 yıllık üyelik sözleşmesinin yapılması gerekiyor. Vodafone abonesi olarak 1 yıl kalacağını taahhüt eden müşteriler, mesajlaşma, indirimli telefon ve internet paketleri gibi kampanyalardan yaralanabilir. Bu taahhütler yapılırken müşterilerin imzası alınıyor veya bazı durumlarda telefon ile sözlü taahhüt alınıyor. Cep telefonu operatörleri ile abonelik sözleşmesi yapılırken, ilgili sözleşmenin çok dikkatli bir şekilde okunması gerekir. Çünkü bu tür sözleşmelerdeki yazılar çok küçük harflerle yazıldıkları için içerikleri genellikle fark edilemez.

Abonelik iptali yapmak istediğiniz zaman tarafınıza tekrar sözleşme koşulları hatırlatılır. Şayet üyelikten ayrılamayacağınıza dair herhangi bir taahhütte bulunmadıysanız, o abonelikten kolayca ayrılabilirsiniz. Bunu yapmak için Vodafone çağrı merkezini aramalı ve sözlü olarak abonelikten ayrılmak istediğinizi belirtmelisiniz. Bu talebiniz doğrultusunda, vodafone müşteri temsilcisi abonelik iptal isteğinizi bildiren bir faksı genel müdürlüğe çekmenizi isteyecektir. Şayet abonelik taahhüdü vermiş iseniz, aynı işlemleri gerçekleştirerek yine abonelik iptal talebinde bulunabilirsiniz, fakat bu sefer sözleşme gereğince aldığınız indirim tutarları faturanıza yansıyacaktır.

Vodafone supernet aboneliği

Vodafone Süpernet Aboneliğini İptal Ettirme

  • Vodafone Net telefon hizmetini İnternet hizmetini iptal ettirmek için 0850 542 0 542 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.
  • Vodafone Net iptal talep formunuzu 0 850 542 10 10 numarasına faks gönderebilir (imzalı olarak) ve iptal başvurusu yapabilirsiniz.

Vodafone Facebook ve Twitter Paketini İptal Ettirme

Ülkemizdeki büyük cep telefonu operatörlerinden biri olan Vodafone, neredeyse her hafta çok farklı kampanyalar ile müşterilerine bolca fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Vodafone operatöründe bulunan Facebook ve Twitter paketinin nasıl iptal edilebileceğine dair bilgi vereceğiz. Bildiğiniz gibi Vodafone operatörü, 30 günde bir ücretsiz olarak 1 GB internet paketi sunuyor (haftalık) ve herhangi bir ücret ödemeden internete erişmenize imkan tanıyor. Bu paketin dışında kimi zaman Facebook hesabınıza kolayca erişmeniz için, az bir miktar ödeyerek Facebook ya da Twitter paketi satın alabiliyorsunuz. Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen Vodafone operatöründe, aylık olarak belirlenen Facebook ve Twitter paketleri 6 TL karşılığında satın alınabiliyor. Şayet satın almış olduğunuz bu paketleri ilerleyen günlerde iptal ettirmek isterseniz, öncelikle IPTAL YENI FT ya da IPTAL YENIFT yazıp ardından 3636’ya ücretsiz olarak mesaj göndermelisiniz, bu sayede Facebook ve Twitter paketlerinizi kolayca iptal edebilirsiniz.

Vodafone sosyal pass

İlginizi çekebilir: Fibernet Nedir, Fiber İnternet Özellikleri Nelerdir?

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN