Kimdir

Fatih Hürkan Kimdir?

Fatih Hürkan Kimdir?

Başlıklar

Şu ana kadar karşılaşılmış en zorlu Survivor yarışması olacağı düşünülen Survivor 2017, Acun Ilıcalı ve ekibinin yoğun çalışmaları sonrasında Tv8 ekranlarında başladı. Gönüllüler ve ünlüler takımında bulunan yarışmacıların büyük bir kısmının spor kökenli kişiler olması nedeniyle, Survivor 2017 için hiçbir şeyin belli olmadığı bir yarışma yorumu yapılıyor. Bu sezon için düşünülerek hayata geçirilen yeni kuralla birlikte, Survivor 2017 kadrosuna üç yarışmacı daha katıldı. Yedek yarışmacı konumunda dört kişi olarak yarışan adaylar, halk tarafından gönderilen SMS oyları sonucunda Survivor’a dahil olmayı başardı. Sadin ve Anıl’ın ardından oylamada üçüncü olarak yarışmaya katılan Fatih Hürkan, geçmek istediği takımı ünlüler takımı olarak belirledi. Zaten çoğu kişi Fatih Hürkan’ın yüzüne ekranlardan aşina durumda bulunuyor.

Fatih Hürkan’ın Yaşamı ve Survivor Hakkındaki Düşünceleri

Fatih Hürkan Kimdir

Survivor kadrosuna katılmaya hak kazanan Fatih Hürkan, 12 Eylül 1972 yılında dünyaya geldi. Aslen Samsunlu olan yarışmacı, yaşamına İstanbul’da devam ediyor. Fatih Hürkan, üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde (İTÜ) aldı, bölümü ise makine mühendisliğiydi. Çocukluğundan beri çeşitli spor dallarıyla ilgilenen Fatih Gürkan, spor hayatına Judo ile başlangıç yaptı. Çeşitli Judo turnuvalarına katıldı ve İstanbul şampiyonluğu elde ederek madalya sahibi oldu. Ortaokul döneminden sonra futbol ile ilgilendi. Büyük tutku duyduğu kaleciliğe tam dört yıl devam etti, amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Ninjutsu sporuna yönelmeyi tercih etti ve bir dönem bu sporla da ilgilendi.

Profesyonel spor hayatını sonlandıran Fatih Hürkan, bu sefer de oyunculuk mesleğine yönelmek istedi. 1998 yılında Best Model of Turkey yarışmasında ikincilik kazanması, onun kariyer basamaklarını birer birer tırmanmasını sağladı. Aynı yıl içinde “Unutabilsem” isimli televizyon dizisinde rol aldı ve daha sonra 1999 yılında “Kahpe Bizans” kadrosunda kendisine yer buldu. 2000’li yıllarda rol aldığı Bulut Bey ve Sihirli Annem gibi televizyon dizilerinde zirveye ulaştı. Başarılı oyuncuyu son olarak “Sungurlar” dizisinde izleme şansı bulmuştuk. Birçok televizyon dizisinde yer aldığı gibi, 100’den fazla reklamda da rol aldığını belirtelim.

Fatih Hürkan

Survivor 2017’nin kendisi için büyük bir şans olduğunu belirten ünlü oyuncu, farklı spor dallarıyla uğraştığından dolayı, adanın zorlu şartlarına hazırlıklı olduğunu açıkladı. Yarışmanın en iddialı isimlerinden biri olan Fatih Hürkan’ı ünlüler takımında izleyeceğiz.

İlginizi çekebilir: 2017 Survivor Yarışmacıları Kimlerdir? Survivor Gönüllüler ve Ünlüler Takımı

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN