Oyun

Önerebileceğimiz Dünyanın En Güzel Oyunları

Önerebileceğimiz Dünyanın En Güzel Oyunları

Dünya çapında en çok oynanan ve sevilen PC oyunları sizlere simülasyonu, macerayı ve aksiyonu bir arada yaşayabilir. Tatil günlerinde ya da hafta sonlarında bu oyunlar ile oldukça iyi vakitler geçirebilirsiniz. İşte dünya çapındaki en güzel oyunlar; 

PES 2016 K 

PES 2016 K

Pes 2016 K yeni versiyonunda köklü değişiklikler yaparak kullanıcıdan on puan aldı, bu oyunda bireysellik ve yakım kontrol ön planda bulunmaktadır. PES 2016 K 2015 yılının Eylül ayında piyasaya çıkartılmıştır. 

Total War Attila / Sega

Total War Attila / Sega

Total War Attıla / Sega adlı oyun 2015 yılının Şubat ayında piyasaya sürülmüştür. Ülkenizin sınırlarını genişletin, ülke ekonomisini yönetin ve ülkeniz için gerekli olan diplomasiyi seçin. Oyunun efektleri ise oldukça güçlü şekilde karşımıza çıkıyor. 

GTA V Rockstar Games 

GTA V Rockstar Games

GTA V Rockstar Games adlı oyun 2015 yılının Nisan ayında piyasaya sürülmüştür. Birbirinden farklı yetenekleri bulunan Trevor, Franklin ve Michael ile şehir içinde istediklerinizi yaparken bazı görevleri de yerine getirmeniz gerekiyor. 

Mortal Combat X / Warner Bros Interactive Entertainment 

Mortal Combat X / Warner Bros Interactive Entertainment adlı oyun 2015 yılının Nisan ayında piyasaya sürülmüştür. Oyunda Liu Kang, Goro ve Johnny Cage dövüş karakterleri devam etmektedir. 

Witcher 3 / Namco Bandai Games 

Witcher 3 / Namco Bandai Games adlı oyun 2015 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülmüştür. Oyunda bulunan Geralt bir yaratık avcısıdır ve kaybolmuş olan aşkı Yennefer’ı aramaktadır. Oyunda bulunan yan görevlerin tamamlanması ve oyunun oynanması toplamda 100 saati buluyor. 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain / Konami 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain / Konami adlı oyun 2015 yılının Eylül ayında piyasaya çıkmıştır. Oyunda yer alan Snake karakteri 9 yılın ardından kendini hastanede bulmaktadır. Afganistan geçmekte olan oyunun müzikleri çok beğenilmekte ve oyun içinde tank, araç tarzında aletler kullanılmaktadır. 

Assassin’s Creed: Unity / Ubisoft 

Assassins Creed Unity Ubisoft

Assassin’s Creed: Unity / Ubisoft adlı oyun 2014 yılının Kasım ayında piyasaya sürülmüştür. 1789 yıllarında Paris’te yaşanana bir kaos bulunur, bu kaos dönemi ortaya çıkmış olan Arno halk ile beraber asilere karşı savaşmaktadır. 

World Of Warcraft Warlords Of Draenor / Blizzard Entertainment 

World Of Warcraft Warlords Of Draenor / Blızzard Entertainment adlı oyun 2014 yılının Kasım ayında piyasaya sürülmüştür. Oyunda bulunan Blackhand, Gul, Ner’zhul, Hellscream ve Grom gibi efsane karakterlerin seviyeleri 100’e çıkartılmış bir oyundur. 

Far Cry 4 / Ubisoft 

Far Cry 4 / Ubisoft adlı oyun 2014 yılının Kasım ayında piyasaya sürülmüştür. Oyun Himayarlar’da bulunan hayali bir ülkede geçmektedir. Bu ülkede bulunan Paga Min’e adlı diktatöre karşı bir mücadele verilmektedir. 

Cities: Skylines / Paradox 

Cities: Skylines / Paradox adlı oyun 2015 yılının Mart ayında piyasaya sürülmüştür. Bu oyunda kendi şehrinizi kurup yönetme imkânınız bulunmaktadır ama ilk olarak şehir planınızı yapmanız gerekmektedir.

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN