Kimdir

Volkan Çetinkaya Kimdir?

Volkan Çetinkaya Kimdir?

Fiziksel ve mental dayanıklılığın en üst seviyeye kadar test edildiği yarışma programı Survivor 2017 başladı. Yarışmacı kadrosunda seçimlerin titizlikle yapıldığı Survivor 2017’de birçok şampiyonluk adayının bulunması, seyircilerin yarışmaya olan ilgisini arttırıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı içerisinde toplam 13 ismin farklı spor dallarında geçmişi bulunuyor.

Volkan ÇetinKaya

Bu isimlerden biri olan Volkan Çetinkaya, güçlü ve diri fiziğiyle dikkat çekiyor. Eski bir TSK mensubu olan yarışmacı, ayrıca yüzme ve atletizm üzerine antrenörlük yapıyor. 1.78 boyundaki Volkan Çetinkaya, asker kökenli olması nedeniyle Türk halkından büyük ilgi görüyor. Survivor 2017’nin favorileri arasında gösterilen yarışmacı, mutlu bir evliliğe sahip ve iki çocuk babası.

Volkan ÇetinKaya Biyografi

Volkan Çetinkaya’nın Yaşamı ve Survivor Hakkındaki Düşünceleri

Volkan Çetinkaya 1983 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini de Ankara’da tamamladıktan sonra TSK bünyesine katılmaya karar verdi. Fiziksel açıdan kendisini günden güne geliştirdi ve Türk Silahlı Kuvvetleri Ordu Milli Takımı’na katıldı. Ordu Milli Takımı’nın başarılarında büyük pay sahibi olan Çetinkaya, TSK’dan ayrıldıktan sonra da spordan uzaklaşmadı.

Volkan ÇetinKaya Kimdir

Beden Eğitimi öğretmenliği yapan Volkan Çetinkaya, yüzme ve atletizm üzerine antrenörlük yapmaya başladı. Eski TSK mensubu olan Volkan Çetinkaya, Survivor 2017’de sergilediği performansla kendisini destekleyenleri sevindiriyor. Askeri disipline sahip olması, devamlı olarak sportif faaliyetlerin içinde yer alması, fiziğini diri tutması gibi etkenler sayesinde, Volkan Çetinkaya’nın Survivor 2017’de şampiyon olabileceği düşünülüyor.

İlginizi çekebilir: 2017 Survivor Yarışmacıları Kimlerdir? Survivor Gönüllüler ve Ünlüler Takımı

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN