Kimdir

Sadin Bakır Kimdir?

Sadin Bakır Kimdir?

Türkiye’de milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen zorlu yarışma programı Survivor 2017 Tv8 ekranlarında başladı. Ekranların başarılı ismi Acun Ilıcalı tarafından altyapısı oluşturulan yarışma, Dominik Cumhuriyeti’ndeki adalarda gerçekleştiriliyor. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının kıyasıya rekabetine şahit olunan Survivor’da mutluluk, gözyaşı ve kavgalar eksik olmuyor. Bu sezonki yarışmanın, tarihin en çok milli sporcuya sahip Survivor yarışması olduğu ve bu nedenle en zor Survivor olacağı Acun Ilıcalı tarafından belirtilmişti.

Geçtiğimiz senelere göre zorluk derecesi bakımından mental ve fiziksel yoğunluk gerektiren oyunlarda yarışmacılar bir hayli zorlanıyor. Bu sezon için yapılan kural değişikliğine göre, yarışmaya üç Survivor adayı dahil oldu. Toplam dört adaydan üçü, halk tarafından gönderilen SMS oyları neticesinde Survivor adasına katılmaya hak kazandı. Bu adaylardan Sadin Bakır, SMS oylarında birinci oldu ve katılmak istediği takımı “gönüllüler” olarak seçti.

Sadin Bakır

Sadin Bakır’ın Yaşamı ve Survivor Hakkındaki Düşünceleri

Survivor’a sms oylarında birinci olarak katılan Sadin Bakır, Gaziantep doğumlu ve şuan İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Güreş sporuyla uğraşarak geçimini sürdüren Sadin için, bu sporun hayatında çok önemli bir yeri var. Sadin Bakır, atalardan miras kalan güreş sporunda uzun yıllar mücadele etti. Yıldızlar ve genç gibi güreş kategorilerinde birincilikler elde etti, madalyalar kazandı. Aktif güreş hayatını sonlandırdıktan sonra güreşten kopmadı ve güreş üzerine antrenörlük yapmaya karar verdi. Yetiştirdiği öğrencilerinin aynı kendisi gibi ülkesine hizmet etmesini arzu ediyor. Kırkpınar yağlı güreşlerine ayrı bir ilgi duyduğu belirten yarışmacı, başaltı pehlivanı olarak bu geleneğin içinde yer almaktan gurur duyuyor. Sadin Bakır’ın Survivor kadrosuna dahil olmasıyla birlikte, Survivor’da yarışan mili sporcuların sayısı 13’e yükselmiş oldu.

Güreş gibi, fazlasıyla fiziksel kuvvet isteyen bir spor dalıyla uğraştığı için Survivor adasındaki oyunlarda zorluk yaşayacağını düşünmüyor. Mücadeleci ruhunu Survivor’a yansıtarak kendisini Türkiye’ye bir kez daha ispatlamak istediğini söyleyen Sadin Bakır, gelişime açık bir kişiliğe sahip olduğunu ve kendisini sergilemek istediğini belirtti. Gönüllüler takımına katılan yarışmacının, takımına ayrı bir güç katacağı ve bu anlamda gönüllüler takımının büyük bir avantaj elde ettiği Survivor Panaroma programlarında tartışılıyor.

İlginizi çekebilir: 2017 Survivor Yarışmacıları Kimlerdir? Survivor Gönüllüler ve Ünlüler Takımı

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN