Kimdir

Denisa Kimdir?

Denisa Kimdir?

İzleyiciler tarafından yoğun ilgi gösterilen ve ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor 2017 başladı. Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen yarışmada birçok önemli isim Survivor adasında bulunuyor. Ünlüler ve gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar hırsları, spor geçmişleri ve atletik yapıları ile dikkat çekiyor. Gönüllüler takımında mücadele eden Denisa, izleyiciler tarafından büyük destek alıyor. 1997 doğumlu ve 1,65 boyunda olan Denisa’nın fizik gücü görenleri şaşırtıyor. Fitness dalında birçok derecesi olan Denisa’yı daha yakından tanıyalım.

Denisa’nın Yaşamı ve Survivor Hakkındaki Düşünceleri

Denisa

Denisa ‘Deniz’ Gültekin, 1992 yılında Antalya’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini de bu şehirde tamamlayan Denisa, lise çağına geldiğinde sporla tanıştı. Fitness sporuna ilgi duymaya başlaması, Denisa’yı bu spor dalıyla alakalı araştırmalar yapmaya yönlendirdi. Bikini Fitness üzerine eğitimler aldı ve eğitimler sırasında sarf ettiği efor, Denisa’nın vücut gelişimini etkiledi.

Denisa Kimdir

Genç yaşlarda, normal bir kadının sahip olduğu fiziksel yapıdan daha fazlasına sahip oldu. Türkiye Milli Bikini Fitness takımına seçilmesiyle adını duyurmaya başlayan Denisa, ülkesini temsil ettiği fitness yarışlarında toplam üç şampiyonluk elde etti. Denisa’nın 20 yaşına bile basmadan bu büyük başarılara ulaşması, spor çevrelerini bir hayli etkiledi.

Denisa Biyografi

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar sayesinde takipçilerini oldukça arttıran Denisa, fitness bikini sporunun ülkeye tanıtılmasında büyük bir rol oynadı. Denisa Gültekin, Survivor’a katılmasıyla ilgili olarak “hayatta verdiğim en cesur karar” şeklinde konuştu. Uğraştığı spor dalının yoğun bir fiziksel deneyim istediğini belirten Denisa, Survivor adasında olmaktan korkmadığını belirtiyor. Evinde yılan besleyen Denisa Gültekin’i Survivor 2017 gönüllüler takımında izliyoruz.

İlginizi çekebilir: 2017 Survivor Yarışmacıları Kimlerdir? Survivor Gönüllüler ve Ünlüler Takımı

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN