Kimdir

Burçak Tuncer Kimdir?

Burçak Tuncer Kimdir?

Sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği, ekranların beğeniyle takip edilen yarışma programı Survivor 2017, kadrosunda önemli isimleri barındırıyor. Sporcuların çoğunlukta olduğu Survivor 2017’de, yarışmacıların genç yaşlara sahip olması adadaki enerjiyi arttırıyor. Bu yarışmacılardan biri olan Burçak Tuncer sporcu geçmişiyle değil, sanatçı kimliğiyle dikkat çekiyor. 1992 doğumlu olan yarışmacı, Survivor adasının zorlu şartlarına rağmen oyunlarda gösterdiği performansla beğeni topluyor.

Burçak Tuncer Kimdir

Burçak Tuncer’in Yaşamı ve Survivor Hakkındaki Düşünceleri

Burçak Tuncer 6 Nisan 1992 yılında İzmir’in Karşıyaka semtinde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenim yaşamını da bu semtte geçiren Tuncer, çocukluk dönemlerinden itibaren sanata ilgi duymaya başladı. Çizim konusundaki yeteneğini tuvallere yansıttı. Katıldığı çeşitli yarışmalarda birincilikler kazanarak adını sanat çevrelerine duyurması, Burçak Tuncer’in resim yeteneğinin gelişmesini sağladı. Lisans eğitimi için İzmir Ekonomi Üniversitesi’ni seçerek Mimarlık bölümünden mezun oldu.

Burçak Tuncer

Üniversite dönemi sırasında çeşitli sergilerde çalışmaları yayınlandı ve daha sonra mezuniyetiyle birlikte kendi resim sergisini açmak istedi. En büyük hayali olan resim sergisini Çeşme Sanat Galerisi’nde açtı. Sanatın birçok alanıyla ilgilenen Burçak Tuncer, Survivor 2017’ye katılabilmek için başvuruda bulundu ve başarılı sanatçı Acun Medya tarafından yarışma kadrosuna dahil edildi.

Burçak Tuncer Biyografi

Sahip olduğu hırs sayesinde bugünlere gelebildiğini belirten Burçak Tuncer, hırsı olmayan kişilerin başarmaya olan inançlarının olamayacağını söyledi. Ayrıca, Survivor 2017’ye kendi destanını yazmaya gittiğini ve yarışmadan şampiyon olarak dönmek istediğini de dile getirdi.

İlginizi çekebilir: 2017 Survivor Yarışmacıları Kimlerdir? Survivor Gönüllüler ve Ünlüler Takımı

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN