Kimdir

Seda Demir Kimdir? Survivor 2017 Yarışmacısı

Seda Demir Kimdir? Survivor 2017 Yarışmacısı

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2017’nin yarışmacı kadrosunda birçok ünlü isim yer alıyor. Gönüllüler takımında “Kısmetse Olur” programından Eser West, Göz6 programından Erdi Ünver ve Berna Keklikler gibi tanınan kişiler bulunuyor. Ünlüler takımında ise sporla uğraşan yarışmacılar ağırlıklı olarak yer alıyor. Güzel oyuncu Seda Demir, sporcu kimliği olan yarışmacılardan biri olarak Survivor 2017’ye katıldı. Yüzme ve voleybol ile ilgilenen Seda, atletizm dalında birçok derecenin sahibi oldu. Fitness yaparak vücudunu dengede tutan yarışmacı, Yaprak Dökümü dizisinde Sedef rolüyle kendisini tanıttı. Sinema ve tiyatro projelerinde de yer alan Seda, Acun Medya tarafından Survivor 2017’ye yarışmacı olarak seçildi ve ünlüler takımında mücadele ediyor.

Seda Demir

Seda Demir’in Yaşamı ve Oyunculuk Kariyeri

Seda Demir, 8 Mart 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluk dönemini doğduğu şehir olan İstanbul’da geçirdi, ilk ve ortaöğrenimini yine burada tamamladı. Çocukluğundan itibaren doğaya ilgi duydu, boş zamanlarda balık tutmaya gitti. Lise döneminde voleybol ve koşu sporlarına yönelen Seda Demir, üniversite çağı geldiğinde Marmara Üniversite’sine gitmeyi tercih etti. Fransızca Siyaset ve Kamu Yönetimi mezunu olarak üniversiteyi bitirdikten sonra tesadüf eseri oyunculuğa başladı. Bir arkadaşının yarı zamanlı iş önerisine onay verdi ve ajanslarla görüşmeye gitti. Böylece 2004 yılında oyunculuk kariyeri başlamış oldu. İlk kez İş Bankası reklam filminde rol alan Seda, daha sonra birkaç reklam projesine daha dahil oldu.

Seda Demir, 2007 yılında Reşat Nuri Güntekin’in unutulmaz romanından uyarlanan “Yaprak Dökümü” dizisinde rol almaya başladı. Halil Ergün, Güven Hokna, Tolga Karel, Deniz Çakır gibi önemli oyuncularla birlikte rol aldı. Can verdiği Sedef karakteri Türk halkı tarafından oldukça benimsendi. 2009 yılında “72. Koğuş” isimli tiyatro oyununda görev aldı. Seda Demir, Yaprak Dökümü 2010 yılında sona erince oyunculuk kariyerine bir yıl süreyle ara verdi. 2011 yılında çıkan “Yıldız Masalı” dizisinde Sude karakterini canlandırdı ve 2013 yılında “Revenge” dizisinden uyarlanan “İntikam” dizisinde Selen rolünü oynadı. Dizide uzun soluklu olarak kalmayı düşünen oyuncu, senaryo gereği 16. bölümde ölerek ayrılmak zorunda kaldı. 2014 yılında “Beyaz Karanfil” dizisi kadrosuna katılan başarılı oyuncu, kendisinin ilk sinema filmi olan “Evlenmeden Olmaz” oyuncu kadrosunda yer aldı. Seda Demir, Survivor 2017’den sonra farklı projelerde de yer alacağını belirtiyor.

Seda Demir Kimdir

Seda Demir’in Survivor Hakkındaki Düşünceleri

Seda Demir’in Survivor 2017’ye katılma nedenleri arasında macera tutkusu, adrenaline olan ihtiyacı, kendisini çılgın biri olarak görmesi yer alıyor. “Bazı işler, bazı insanlar için vardır” diyerek kendisinin aslında Survivor 2017 için var olduğunu söylüyor. Fitness, aerobik, koşu, yüzme ve voleybol gibi birbirinden farklı spor dallarıyla uğraştığı için kendisine fazlasıyla güvenen Seda Demir’i, Survivor 2017’de ünlüler takımında izliyoruz.

İlginizi çekebilir: 2017 Survivor Yarışmacıları Kimlerdir? Survivor Gönüllüler ve Ünlüler Takımı

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN