Kimdir

Oğuzhan Karbi Kimdir?

Oğuzhan Karbi Kimdir?

Başlıklar

Televizyon dünyasının dikkat çeken isimlerinin başında gelen Oğuzhan Karbi, 1992 yılında doğdu. “Aşk Laftan Anlamaz” isimli dizide rol almaya başlamasıyla beraber bir anda popüler olmayı başardı. Daha önce herhangi bir dizi ve filmde rol almamasına rağmen, Oğuzhan Karbi’nin canlandırdığı “Doruk” karakteri performansı oldukça beğenildi. Oğuzhan Karbi 1.80 boyunda ve 75 kilodur. Oyuncunun sosyal medya üzerinde büyük bir hayran kitlesi bulunuyor.

Oğuzhan Karbi

Oğuzhan Karbi’nin Yaşamı

Oğuzhan Karbi, 26 Mayıs 1992 tarihinde Niğde’de dünyaya geldi. Çocukluk döneminin büyük bir kısmı da Niğde’de geçti. Lisans eğitimi almak için Muğla’nın Bodrum ilçesine giden Oğuzhan, Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olduktan sonra bazı ajansların dikkatini çekti. Fiziğinin yerinde olması ve sempatik bir izlenim oluşturması nedeniyle ekranlarda yer alabileceği düşünüldü. Böylece Oğuzhan Karbi’nin oyunculuk kariyeri başlamış oldu ve “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı.

Oğuzhan Karbi Kimdir

Daha önce bu alanda bir tecrübesinin olmaması Oğuzhan Karbi’nin başarıya ulaşmasına engel olmadı. Başarılı oyuncunun ileriki dönemlerde, önemli dizi ve film projelerinde yer alması bekleniyor. Oğuzhan Karbi, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı “Aşk Laftan Anlamaz“ dizisinde “Doruk” karakterini canlandırıyor. Dizide, abisi Murat’ın tam tersi bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN