Kimdir

İvana Sert Kimdir?

İvana Sert Kimdir?

Ivana Sert, moda tasarımcısı, sunucu ve televizyonda yer aldığı programlar ile karşımıza çıkmaktadır. Sırp güzel Miss Belgrade ile tescilli bir manken olmuştur ve kadın girişimcidir. 1981 yılında Sırbistan’da dünyaya gelen ünlü manken 55 kilo ve 1,67 boyundadır ve mankenliği evlendikten sonra bırakmıştır. Yurdal Sert ile evlenen eski manken olaylı boşanması ile birçok kişi tarafından tanınmıştır. Eski manken modellik yapmaya başlamadan önce bale ve piyano eğitimi almıştır, ülkesinde yapılan Miss Globe International ve Miss Yugoslavia gibi yarışmalarda boy göstermiş ve mankenliğe adım atmıştır. Eski mankenin m oda anlayışından kaynaklı olarak medya İkoncan lakabını takmıştır. Ünlü İkoncan Türkçe, İngilizce ve Sırpça bilmektedir.

ivana sert

2002 senesinde Türkiye’ye yerleşmeye karar veren Sert, İstanbul’da tanımış olduğu Sert Holding’in Yönetim Başkanı olan Yurdal Sert ile hayatını evlenmiştir. Yapmış olduğu bu evlilik ile ülkemizde sosyete olarak bilinen ortamda tanınmaya başlamıştır. Yapmış olduğu evlilikten ABD’de bir erkek çocuk dünyaya getirmiştir ve oğlunun Ateş Sert’tir. Yurdal Sert ile boşanan Ivana Sert 2014 yılında belli bir süre Sinan Akıman, 2015 yılında Ozan Çelik ve 2015 yılının yaz aylarında Can Çelebi ile ilişki yaşamıştır.

ivana sert

2011 yılında Yok Böyle Dans Adlı yarışmada yarışmacı olarak boy gösteren ikoncan, 2012 yılında En Büyük Show adlı programda adını tamamen ülkemizde duyurmuştur. 2011 yılından 2013 yılına kadar Bugün Ne Giysem adlı yarışmada moda ikonu olmasından kaynaklı olarak jüri olarak karşımıza çıkmıştır. 2014 yılında yayına giren İşte Benim Stilim adlı moda yarışma programında da jüri üyeliği yapan İvana Sert halen jüri koltuğunda oturmaya devam etmektedir. Ayrıca 2014 yılında vizyona giren Yapışık Kardeşler sinema filminde de ilk oyunculuk deneyimini bizlere göstermiştir.

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN