Kimdir

Esat Polat Güler Kimdir?

Esat Polat Güler Kimdir?

“Güldür Güldür” isimli skeç programının çocuklar için yapılmış versiyonu Güldüy Güldüy, çocuk oyuncuların gösterdiği performansla milyonların beğenisini kazanıyor. Güldüy Güldüy kadrosunda yer alan çocuk oyuncular arasında dikkat çeken isimlerden biri olan Esat Polat Güler, 2007 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Diyarbakırlı olan Esat Polat, eğitim hayatına İstanbul’da devam etmektedir.

Esat Polat Güler

Esat Polat Güler’in Yaşamı

Esat Polat Güler, 14 Ekim 2007 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Diyarbakırlı bir ailenin çocuğu olan Esat Polat, ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşamına devam etmektedir. Sergilediği komik hareketler ve sempatik tavırları sayesinde okulunun gözdesi haline gelen Esat, ailesinin de desteğiyle çocuk oyuncu seçmelerine katıldı. Show TV ekranlarında yayınlanan Güldüy Güldüy programına katılmasıyla beraber bir anda bütün ülkenin ilgisini çekmeye başladı.

Esat Polat Güler Kimdir

Skeçleri sosyal medyada kullanıcılar tarafından hızla paylaşıldı ve kendisi de bir Youtube kanalı açarak videolarını sosyal medyada yayınladı. Esat Polat Güler’in taklit yeteneği birçok yapımcının ve ajansın ilgisini çekti. Kısa süre içinde büyük bir üne kavuşan Esat Polat Güler, geleceğin en başarılı oyuncu adaylarından birisi olarak kabul ediliyor.

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN