Kimdir

Beren Gökyıldız Kimdir?

Beren Gökyıldız Kimdir?

Ekranların sevilen çocuk oyuncusu Beren Gökyıldız 2009 yılında doğdu. 2014-2015 yıllarında “Kocamın Ailesi” isimli televizyon dizisinde “Pelin” karakterini canlandırdı. Henüz küçük bir çocuk olmasına rağmen diyaloglardaki başarısı, içtenliği ve sempatikliği sayesinde Türk halkının büyük beğenisi kazandı. Beren Gökyıldız’ı son olarak “Anne” dizisinde “Melek Akçay” rolüyle izlemekteyiz.

Beren Gökyıldız

Beren Gökyıldız’ın Yaşamı

Beren Gökyıldız, 20 Eylül 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Ejder Gökyıldız, Devlet Su İşleri’nde makine mühendisi, annesi Mine Gökyıldız ise insan kaynakları uzmanı olarak çalışıyordu. Beren’in çocuk oyuncu olarak performansının beğenilmesi sonucu, aile İstanbul’a yerleşti. İlköğretim hayatına İstanbul’da devam eden Beren Gökyıldız, sergilemiş olduğu “büyümüş de küçülmüş” tavırlarıyla ekran başındaki izleyicileri mest etmeyi başardı. Mine Gökyıldız, Beren’le daha çok ilgilenebilmek adına işini bırakma kararı aldı.

Beren Gökyıldız Kimdir

Beren Gökyıldız öncelikle reklam filmlerinde rol aldı, daha sonrasında ise “Kocamın Ailesi” dizisinde “Pelin” karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Öyle bir oyunculuk sergiledi ki, çoğu izleyicinin aklına “Gerçekten rol mü yapıyor, yoksa normal hali bu mu?” sorusunu getirdi. Herhangi bir oyunculuk eğitimi almamış olması, Beren Gökyıldız’a olan ilgiyi artırdı. Dizinin sona ermesinden itibaren küçük oyuncuya birçok teklif geldi.

Beren Gökyıldız Biyografi

Gökyıldız ailesinin de onayıyla ilk olarak “Güldüy Güldüy” isimli programda yer aldı ve daha sonra Star TV ekranlarında yayınlanan “Anne” dizisinde “Melek Akçay” karakterini canlandırmaya başladı. Cansu Dere ile filmde gerçekleştirdiği iletişim halk tarafından bir hayli beğenildi. Beren Gökyıldız ayrıca “Boşu Bir Yerde” isimli sinema filminin kadrosunda da yer almıştır.

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN