Astroloji

Başak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Başak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu, kadına sosyal hayatta ve bireysel hayatında sorumluluklarını yerine getiren bir kadındır. Hırslı bir yapıya sahip olan başak burcu kadını hayatta pes etmek nedir, bilmez.

Başak burcunu anlatan kelime detaydır. Detaylarla ilgilenir, araştırır, öğrenir. Hassas bir kişilik yapısına sahiptir. Her konuda titiz olmayı sever. Evde vakit geçirmekten mutluluk duyarlar. İşlerinden kalan zamanı genelde evde değerlendirirler. Başak burcu kadınları, evli ve çocuk sahibi iselerse çocukları ile ilgilenmekten büyük bir keyif alırlar.

Başak burcu kadını dengeli bir kişiliğe sahiptir. Bu nedenle son derece geniş bir arkadaş çevresi vardır. Başak burcunun hoş bir mizacı vardır. Arkadaş arasında sevilen ve aranılan bir kişidir.

Başak burcu kadını çalışkan ve azimlidir. Hedeflerine ulaşmak için, gece gündüz demeden durmaksızın çalışırlar. Pratik zekaya sahip olduklarından, karşılaştıkları problemleri ustaca çözerler.

Merhametli ve adaletli bir kadındır. Başak burcu kadının olumsuz yanı, alıngan bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu nedenle çabuk kırılırlar. Kırıldıkları kişiyi kolayca affedemezler. Ancak kırgın oldukları kişilere kin tutmazlar. Affederler ancak unutmazlar.   

Başak burcu kadını insanlara kolay kolay güvenmez. Yalandan hoşlanmayan başak burcu kadını, dürüstlüğü ve şeffaflığı sever. Başak burcu kadını, maddi gücün kendilerinde olmasını isterler. Onlara göre para demek güç demektir.

Başak burcu kadının özellikleri nelerdir, konusunu konuşuyoruz. Başak burcu kadını, genel anlamda hoş bir mizaca sahip, dürüst, sevecen, dengeli bir kişiliğe sahiptir. Aşkta ise başak burcu kadını, bir erkeği sevmeden önce güvenmek ister. başak burcu kadınına göre aşkta en önemli kriter, güvendir. Önce güven sonra aşk gelir.

Başak burcu aşkta yalandan ve gizlilikten hiç hoşlanmazlar. Her şeyde denge kurmayı sevdikleri gibi aşk hayatında da denge isterler. Gerçekten aşık oldukları zaman, kıskanç bir sevgili olurlar. Sevdiğini paylaşmaz, aldatılırsa asla affetmez. Affedip, ilişkiye devam etmek yerine ilişkiye nokta koyup, hayatlarına yalnız devam ederler.

Başak burcu kadını,  titiz, anlayışlı, sevecen, hoşgörülü, insan ilişkilerinde başarılı, hedeflerine ulaşmak için, çabalayan kadınlardır. Orta boylu, zayıf, beyaz bir simaya sahip olan kadınlar genelde bu burçtan çıkarlar.

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN