Astroloji

Balık Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Balık Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu, kadını fiziksel anlamda hoş bir görünüme sahiptir. Saçları dalgalı ve hafif kıvırcıktır. Genellikle koyu kumral tenlidir. Burun yapıları kemerli, orta boylu kadınlardır. Balık burcu kadını, antika kıyafetlere düşkünlüğü ile bilinir.

Balık burcu kadını, hırslı yapısı ve istediklerini elde etmek için inat eden kişilik yapısı ile dikkat çeker. Hayat boyu mutlaka bir hedefleri vardır. Hedeflerine ulaşmak için, koşturmayı severler. Balık burcu kadını, duyguların kadınıdır. Mantıktan daha çok duyguları ağır basar. Hayata dair kararlar alırken, duygularına göre hareket ederler. Kendilerini mutlu hissettikleri yerlerden biri evleridir. Evinde zaman geçirmekten hoşlanan balık burcu kadını, evinde aradığı huzuru bulur.

Balık burcu kadını için, yaşamın olmazsa olmazlarından biri konforlu bir hayattır. Sosyal ve toplumsal hayatta dikkat çekmeyi sever. İnsanlar tarafından saygı görmek isterler. Balık burcu kadını, kendilerine verilen güzelliğin ve yeteneklerin farkındadır. Bu nedenle yetenekleri ile daima gurur duyar.

Balık burcu kadını, ince ruhludur. Sanata ve estetik zevklere düşkündür. Balık burcu kadının olumsuz yanı, aşırı derecede kıskanç olmasıdır. En iyisine sahip olup, elindekini kimse ile paylaşmak istemezler. Sosyal hayatta, hoş mizaçları nedeni ile hemen dikkatleri üstlerine çekerler. Arkadaş çevresinde sevilen ve aranılan biridir.

 Balık burcu kadınının en belirgin özelliklerinden biri hayalperest bir yapıya sahip olmasıdır. Hayal kurmayı severler. En önemlisi hayallerini gerçekleştirmek için adım atarlar. İmkansız bile olsa hayal kurmaktan asla vazgeçmezler.

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadınının duyguları değişkendir. Bunun nedeni ise ilişkilerde çok hassas ve duygusal olmalarıdır. Kırıldıkları belli etmezler. Duygularını gizli yaşamaktan hoşlanmazlar. Bu anlamda paylaşmayı gerçekten severler. Balık burcu kadını bazen duygularını ağlayarak gösterir. Ağlamak her insanı olduğu gibi balık burcu kadınını da son derece rahatlatır.

Balık burcu kadını, sanatın her alanında başarılıdır. Estetik zevkleri gelişmiştir. Detaylara dikkat ederler. Görsel sanatlarla ilgili alanlarda çalışmak balık burcu kadının tatmin edebilir.

Balık burcu kadını, duygularını karşılıklı yaşamak ister. Gerek aile ilişkilerinde gerekse evlilik ilişkilerinde balık burcu kadını sevdiği kadar sevilmek ister.

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN