Astroloji

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu kadını, dikkat çekici bir güzelliğe sahiptir. Derin ve anlamlı bakışları vardır. Akrep burcunda sözlerden önce gözler konuşur. Bu burçta doğan kadınların, alınları açık, yüzleri oval, çeneleri ise köşelidir. Dudakları dolgundur. Yürüdükleri zaman dikkatleri üstlerine çekerler.

Kilo almaya elverişli bir vücut yapıları vardır. Bu nedenle beslenmelerine dikkat etmeleri gerekir. Bu burcun kadınları koyu renk kıyafet giymeyi sever. Alçak gönüllü ve yumuşak başlıdır. İsteklerine ulaşmakta hırslı ve çaba gösterir. En belirgin özelliklerinden biri de kıskanç olmalarıdır. Gururları da ön plandadır. Arkadaşlıklarına ve dostluklarına önem verirler. Dostlarını özenle seçerler. Arkadaş arasında sevilen sayılan ve aranılan bir kişiliği vardır.

İnsanlara kolay kolay güvenmezler. Bu burçta doğan kadınlar doğrucu bir karaktere sahiptir. Kendisi yalan söylemediği gibi başkalarının da kendisine yalan söylemesini istemez. Akrep burcu kadınını anlatan kelime dürüstlüktür. Dürüstlüğü aşırı derecede önem verirler. İlişkilerini dürüstlük ve güven üzerine kurarlar. Kendi doğrularından kolay kolay vazgeçmezler. Bu konuda sabit fikirlidirler. Başkalarının doğrularını kabullenmekte zorluk çekerler.

Cesurdurlar. Baş koydukları bir şey, için, durmadan sabırla çalışırlar. Tuttuğunu koparan tabiri tam da akrep burcu kadınını anlatır. Çabalamaktan asla vazgeçmezler. Akrep burcu kadının olumsuz özelliği şüpheci olmasıdır. Şüphe hayatlarının her alanında hakimdir. Davranışlarına bile yansır. İnsanlar hemen güvenmez. Bu nedenle akrep burcu kadınının güvenini kazanmak oldukça zordur.

Akrep Burcu Kadını

Hayatında mantık ön plandadır. Duygularını daima içinde yaşar. Duygusal ve hassastır. Ancak duygularını dışarıya vurmaz. Akrep burcu kadının özelliklerinden biri kendilerine yapılan iyiliği ve kötülüğü asla unutmazlar. İyiliğe iyilikle kötülüğe kötülükle cevap verirler. İntikamcıdırlar. İntikamlarını almadan defteri kapatmazlar.

Akrep burcu kadını kurnaz, zeki, iş bilir bir kadında olması gereken bütün özellikleri taşır. Kadın olduğunun farkındadır. Akrep burcu kadını fikirlerinde son derece tutucudur. Karar verdiği zaman her ne pahasına olursa olsun kararının arkasında durur. Akrep burcu kadını aşkta sadıktır, birliktelikleri özel anlarla doludur. Eşlerini her konuda tatmin etmesini bilen akrep burcu kadını ihaneti asla affetmez. Güvende ve huzurda hissetmediği bir ortamda durmaz.

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN