Astroloji

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu kadını yuvarlak yüz hatlarına sahip, saç rengi sarıya çalar kahve, tenleri açıktır. Boyları kısa ya da ortadır. Yemek yemeyi severler. Bu nedenle kilo almaya elverişli bir vücut yapıları vardır. Giyim konusunda kimi modayı takip etmeyi esas alırken, kimi beğendiği şeyi giyer. Onlar için moda beğendiği şeydir.

Aslan burcu kadını çekici ve tutkulu bir kadındır. Toplum tarafından fark edilmek ve beğenilmek isterler. Özgüvenleri tamdır. Mizah anlayışı kararındadır. Şaka yapmayı severler. Mükemmeliyetçidir, bir şey yaparken eksiksiz ve özenli bir şekilde yapmayı sever. Gururları ile ön plana çıkarlar. Gururlarından ödün vermezler. Karar verdiği bir işi başarmak için, gece gündüz demeden durmadan çalışır.

Aslan burcu kadını isteklerini bilir ve isteklerini nasıl elde edeceğini de bilir. Bu burçta doğan kadınlar gösterişi sever. Eğlenceyi ve gezmeyi sever. Fırsat buldukça bol bol gezip, eğlenir. Aynı zamanda lider bir ruha sahiptir. Alanında yeterli derecede donanımlı olduğu zaman liderlik yapmayı, takım kaptanı olmayı sever.

Aslan burcu kadını ev işlerinde de maharetlidir. Özellikle mutfak ilgi alanlarından biridir. Bu burçta doğan kadınlar iyi ev sahibi olurlar. Misafir ağırlamaktan hoşlanırlar. Başarısını paylaşmayı sever. Bu konuda insanların kendisini takdir etmesinden hoşnutluk duyar. İltifat etmesini bildiği gibi iltifat almaktan da hoşlanır.

Aslan Burcu Kadını

Bu burçta doğan kadınlar, yıldızların tesiri ile son derece cesurdur. İlişkilerde şeffaf ve dürüst olmayı tercih ederler. Yalandan ve yalan söyleyen insanlardan hoşlanmazlar. Karar verdikleri zaman verdikleri kararın arkasında durmaları için çaba gerekir. İhanetten hiç hoşlanmazlar. Eşleri kendilerine ihanet ettikleri zaman, zor da olsa affetmeyi seçerler. Ancak affedemedikleri takdirde yollarına yalnız devam etme kararı alır.

Aslan burcu kadını için, görkemli ve konforlu bir hayat olmazsa olmazdır. Her konuda estetiği ön planda çıkaran şeylerden hoşlanırlar. Enerjik ve hareketli bir kişiliğe sahiptir. Yeni ortamlara bulunup, yeni insanlarla tanışmak aslan burcu kadını için zevk vericidir. Arkadaş konusunda seçicidir. Güvendiği dostları ile her şeyini paylaşır. Aslan burcu bir kadınla uzun süreli bir ilişki için, mutlaka güven, saygı ve sevgi şarttır.

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN