Kimdir

Oğulcan Üregül Kimdir?

Oğulcan Üregül Kimdir?

Acun Ilıcalı tarafından sunulan ve ekranların büyük beğeniyle izlenen yarışma programı Survivor 2017 başladı. Şimdiye kadar yapılan bütün Survivor yarışmaları arasında en zorlu Survivor olarak tanımlanan yeni sezon, ünlüler ve gönüllüler takımındaki güçlü isimleriyle dikkat çekiyor. Yarışmanın bu sezonunda Acun Medya tarafından bir kural değişikliğine gidildi. Survivor için seçmeler yapılırken yarışmacı kadrosunun dışında kalan dört isim “Yedek Yarışmacı” olarak belirlendi. Halkın SMS oylaması sonucunda dört yarışmacı adayından üçü Survivor kadrosuna katılacaktı. Sadin Bakır, Anıl Karakurt ve Fatih Hürkan oylama sonucunda Survivor kadrosuna dahil olmaya hak kazandı. Yaşar Oğulcan Üregül ise yine oylama sonucunda Survivor dışında kalan isim oldu. Yarışmaya seçilen üç kişi takımlarına katılırken, Oğulcan Üregül bu hakkı kaybetti.

Oğulcan Üregül

Oğulcan Üregül’ün Yaşamı ve Survivor Hakkındaki Düşünceleri

Ada konseyinde kendisini tanıtarak, halktan kendisini seçmeleri yönünde oy isteyen Oğulcan Üregül, İstanbul Taksim’de yaşamını sürdürüyor. Meslek olarak ünlü kişilere korumalık yapıyor ve geçimini bu şekilde sağlıyor. Yedi yıllık bir basketbol geçmişi olan Oğulcan Üregül, sporun içinden gelen biri olduğu için Survivor adasına alışabileceğini belirtmişti. Hayatta zorlu dönemlerden geçtiğini ve bu süre zarfında sürekli zoru başarabildiğini açıklayan yarışmacı adayı, Survivor kadrosuna seçilmesi halinde oyunları kazanabilmek adına elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi. Ailenin tek erkek çocuğu olan Oğulcan Üregül’ün iki ablası ve bir yıllık mutlu bir ilişkisi mevcut. Hobileri arasında, basketbol oynamak ve müzik dinlemek yer alıyor.

Oylama sonucunda halk tarafından en düşük oyu alarak Survivor 2017’ye katılma hakkını yitiren Oğulcan’a müjdeli haber Acun Ilıcalı’dan geldi. Acun Medya ailesi olarak Oğulcan’ı çok sevdiklerini, Oğulcan’ın çok efendi bir kişiliğe sahip olduğunu belirten Acun Ilıcalı, Oğulcan’ı dünyanın herhangi bir yerinde misafir etmek istediklerini söyledi. Dominik veya herhangi bir yerde bu ağırlamanın yapılabileceğini ve yer seçimini Oğulcan’a bıraktığını açıkladı. Herkes tarafından beğeni kazanan Acun Ilıcalı’nın bu büyük jesti, Oğulcan’ı da fazlasıyla memnun etti. Survivor 2017’ye katılamayarak yarışmaya veda eden Oğulcan, katılmaya hak kazanan arkadaşlarıyla vedalaşarak ada konseyinden ayrıldı.

İlginizi çekebilir: 2017 Survivor Yarışmacıları Kimlerdir? Survivor Gönüllüler ve Ünlüler Takımı

İlgili yazılar

Yorumlar - Yorum yapmak için tiklayin

YORUM BIRAKIN