rüyada eski okulunda yeniden okuduğunu görmek neye çıkar

Eski orta okul ya da lise yıllarıma geri gitmişim.Sıralarda oturuyoruz öğrenciyiz.Bazı arkadaşlarım beni sevmiyor.Yeni bir ortam ama eski okul yıllarımdaki gibi.arkadaşların hepsi farklı sadece okul aynısı.bu neye çıkar çok merak ediyorum.

okul gören eğitim yaşını geçmiş kimsenin tutumu, hareketi yanlıştır. öğreneceği yeni şeyler sayesinde yaşantısına yeni bir yön verir. Okula gidip sıkılan hem sevinir hem de kazançlı çıkar.

Rüyada okul görmek; kültürünüzün artması için okumaya hep devam etmeniz gerektiğine, okulu temiz ve bakımlı görmek; ülke halkının rahat içinde olacağına, okulu pis, bakımsız ve boş görmek; ahlakınızın bozulacağına ve fakirlik çekeceğinize işarettir.

rüyada okul görmek, iyilige, nizam ve intizama isarettir. bazen de okul, cocuga isarettir. rüyada okul görmek, perisanliga, dar gecime ve korkuya isarettir. bazen de mektep yüksek bir mevkiye isarettir.

Rüyada okul görmek, kültür bakimindan yeni ve engin olanaklarla karsi karsiya kalacaginiza yorumlanir.Yetiskin birinin okula gittigini görmek kimsenin davranislari hatalidir. Rüyada okul görmek ögrenecegi yeni bilgiler sayesinde hayatina yeni bir yön verir.

 

 

Simple Etiketler:rüyada okulun yandığını görmek,rüyada okulda kavga etmek,rüyada okul görmek,rüyada okulunun yandığını görmek,rüyada okulda olmak,rüyada okul aramak,rüyada eski okulunu görmek,rüyada sınıfta oturmak,rüyada eski sinıf arkadaşını görmek,rüyada istediği okula gittiğini görmek,rüyada bir okulun yandığını görmek,ruyada sınıfta olmak,rüyada sevgiliyi okulda görmek,rüyada eskı sevgılınle okulda tartısmak,rüyada okulun yanması

Leave a comment