Rüyada aynı eşle yeniden evlendiğini görmek ne demek

Rüyada eşiyle yeniden evlenmek ne demek.

Rüyada evli birisinin yeniden evlenmesi.

 

Rüyamda karımla yeniden evleniyoruz.Eşim gelinlik giymiş ben damatlık ve bildiğiniz düğün oluyor.Fotoğrafçısından kameraya oynayanlardan çalgıcılara kadar herşey var. Aynı zamanda 4 başka çift daha var.Biz beş çift toplu  düğün yapıyoruz.Düğün sonunda masrafları hesaplıyor birisi ve 5 e bölüp her birimize taksim ediyor.bu neye çıkar acaba?

 

 

Dün gece bir kız arkadaşım beni ve sevgilimi rüyasında görmüş. bir alışveriş merkezine gidiyomuşuz arkadaşımla anneler günü için hediye bakmak için o ara ben sevgilimle tartışıyor muşum ve o bizi bırakıp gidiyormuş. Bizde eve dönerken gece önümüze bir kaç kişi çıkıyormuş ve asılma durumu oluyormuş. Bunun ardından sevgilim gelip o kişileri dövüyormuş.
(Bu rüyayı gördükten sonra uyanıp tekrar uyanmış arkadaşım ve tekrar bir rüya daha görmüş) 2. görüşü ise şöyle;
Biz sevgilimle evlenmek için nikah masasına oturuyoruz ve sevgilim hayır diyor. Başka birini sevdiğini söylüyor ve onunla evleneceğini ifade ediyor. Sonra ben kahroluyorum ve bir uçurumun kenarına gidiyorum arkadaşımda benimle birlikte geliyor çok ağlıyorum .. Sonra sevgilim bulunduğum yere geliyor ve ben ona senden nefret ediyorum diyorum ve gidiyor o kızla evleniyor.
(Bu kadar bu rüya. Ama bununla kalmamış arkadaşlarımın rüyalarına girişim başka bir kız arkadaşımın rüyasına daha girmişim.) Oda şöyle ;
Biz sevgilimle evleniyoruz ve bütün arkadaşlarım düğünümde rüyayı gören arkadaşımda dahil. Ve çok güzelmiş sürekli dediği bu.
Biz sevgilimle baya şaşkınız bi günde farklı kişilerin rüyasına girmekten üstelik ne türde. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüya yorumu: Rüyada evlenmek, Allah’ü teala tarafindan meydan gelecek bir yardima isarettir. bazen de evlenmek, esarete, borca, üzüntü ve kedere, tazminat vermeye veya yüksek bir mevkiye gecmek icin cahsmaya isarettir.eger rüyada tanidigi bir hanimla evlense, o sahsin onunla gecimini sagliyacagi sey hakkinda calisir. eger tanimadigi bir kadinla evlense ecelinin yakiastigina ve bir evden diger bir eve tasinacagina isarettir.rüyada evlenmek, sahitler huzurunda olursa allah-u teala’ya salih bir Amel yapacagina dair söz vermeye isarettir. eger nikah, adetlere uygun olarak carsida yapilirsa makarna ve kadrini yücelecek bir söhrete erismeye isarettir.

 

 

Rüyada biriyle evlilik arzusunda olduğunu gören erkek, para birik­tirmek için gayret gösterir.

Evlenmek talebi olumlu karşılanan erkek, muradına erer veya ferah ve sevince erişir, müjdeli bir haber alır.

Orta yaşlı bir kadına yaptığı evlilik teklifinin onun tarafından kabul edildiğini görmek, emlak sahibi ol­maya veya başka gelirler elde etmeye işarettir.

İhtiyar bir kadının izdivacına talip olduğunu ve buna olumlu bir ce­vap aldığını görmek, çok büyük bir servete işarettir.

Rüyada bekâr bir erkeğin evlendi­ğini görmesi, evlendiği kadının gü­zelliği nisbetinde hayır ve menfaate işarettir.

Bir genç kızın evlendiğini görmesi, böyle bir arzusu varsa bunun hayırlı­sıyla gerçekleşmesine işarettir.

Yakışıklı bir delikanlıyla evlendi­ğini gören genç kız, bu evliliğinde mutlu olur; çirkin biriyle evlendiği­ni görürse, mutsuz olur.

Evli bir kadının rüyada tekrar ev­lendiğini görmesi, eşiyle arasında tartışma çıkmasına, kızı varsa onu evlendirmesine, hamileyse kız çocu­ğu doğurmasına işarettir.

rüyada evlendiği kadını öptüğünü gören, çok mala, şeref ve yüceliğe nail olur.

rüyada süslenerek evlenmek üzere bir erkeğe gittiğini gören kadın, bu erkeğe ulaşır ve birbirlerine yakınlık gösterirlerse, murad ve maksadına erer; eğer kadın, evlenmek istediği erkeğe ulaşamadığını görürse, vefat eder.

rüyada evlendiğini görmek, allah (c.c) tarafından gelecek bir yardıma, yüksek bir makama geçmek için gay­ret sarfetmeye, borçlanmaya veya üzüntü ve kedere işarettir.

tanıdık bir kadınla evlendiğini görmek, o kadının kocasından men­faat elde etmeye işarettir.

tanımadığı bir kadınla evlenmek, ev değiştirmeye, maksadının hâsıl ol­masına veya vefat etmeye işarettir.

rüyada esmer ve kısa boylu bir kadınla evlendiğini görmek, zengin fakat kısa ömürlü bir kadınla evlen­meye işarettir.

rüyada daha önce boşandığı eşiyle yeniden bir araya geldiğini (evlen­diğini) görmek, önceki iş ve mesle­ğine veya daha önce yaşadığı yere dönmeye, eski fikirlerini savunmaya devam etmeye veya hastanın iyileş­mesine işarettir.

ölmüş biriyle evlenmek, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine işa­rettir.

hasta birinin evlendiğini görmesi, vefat etmesine işarettir.

kendine nikâh düşmeyen biriy­le evlenmek, aile fertlerinin başına geçmeye işarettir.

dört kadınla evlenmek, peygam-berimiz’in (s.a.v) kabrini ziyaret et­meye işaret eder.

rüyada bir hayvanla evlendiğini gören kimse, hayvan tabiatlı biriyle evlenir

Leave a comment